AKTUALNOŚCI
:: TAM WARTO BYĆ
:: NIEZWYKŁE MIEJSCA
:: NA WEEKEND
:: NIECO DALEJ
:: WYDARZENIA
:: FOTOGRAFIA
:: ZDROWIE I URODA
:: NA ROWERZE
:: NA NARTY
:: WARTO WIEDZIEĆ


Jordania - królestwo na skraju pustyni

Wszystko co najciekawsze znajdziesz na południu tego kraju: magiczną Petrę, unikalną pustynię Wadi Rum i barwne rafy koralowe w...

Hotel Krynica - Perła polskich gór

Z pewnością każdy z nas słyszał o Krynicy-Zdroju, niezwykle malowniczym uzdrowisku słynącym z leczniczych wód mineralnych. Miasto...
OFERTY WIĘCEJ OFERT


Wyspa BORNHOLM

Bornholm duńska wyspa na Morzu Bałtyckim. Postrzępione urwiska skalne i wspaniałye białe plaże....


Fiordy i Oslo

Wycieczka 4 dniowa.

Oslo i wspaniałe Fiordy....
HOTELE WIĘCEJ HOTELI


Hotel Krynica ****

Hotel Krynica****dysponuje 147 komfortowymi pokojami i apartamentami oferujące wypoczynek wśród gór....


EXPLORIS Ośrodki Szkoleniowo - Wypoczynkowe

Exploris to jedna z największych sieci oferujących bazę szkoleniowo-wypoczynkową w Polsce. ...
Tapety
ZOBACZ !!!

Galeria Fotografii
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Niemirów
kocham Niemirów
U nas nie może być protestów
AKTUALNOŚCI

Aktulności w serwisie jest :512; strona: 1

Dni Otwartych Drzwi Muzeów w Krakowie

22 instytucje muzealne i ich oddziały bezpłatnie udostępnią zwiedzającym swoje zbiory w ramach Dnia Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich, zaplanowanego na 23 listopada.

W niedzielę w górach pojawi się snieg.

Dobre warunki turystyczne utrzymują się na szlakach turystycznych w Beskidach. W niedzielę mogą się jednak pogorszyć. Synoptycy w czwartek zapowiedzieli opady śniegu w górach. Do wiosny zamknięty jest już szlak żółty, tak zwana Perć Akademicka, w rejonie Babiej Góry.

Słowackie Tatry zamknięte dla turystów do czerwca

Od pierwszego listopada słowackie Tatry zostaną zamknięte dla turystów. Zamknięte zostaną wszystkie wysokogórskie szlaki turystyczne powyżej schronisk. Otwarte zostaną dopiero 15 czerwca.

Centralwings - nowe kierunki czarterowe

Egipt, Maroko, Jordania, Izrael i Włochy - to główne kierunki lotów czarterowych linii Centralwings na najbliższy sezon zimowy - poinformował w piątek prezes spółki Tomasz Szymczak.

Najlepsze w Polsce centra informacji

Laureatem IV edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej "Na najlepsze centrum informacji turystycznej w Polsce 2008" zostało Tarnowskie Centrum Informacji pokonując Bielsko-Biał ą (II miejsce) oraz Warszawę (III miejsce).

Sezon narciarski w Tyrolu

Już za kilka dni rozpocznie się nowy sezon zimowy w Południowym Tyrolu. Większość ośrodków narciarskich jest właściwie przygotowana na przyjęcie turystów planujących spędzić swój urlop w tym regionie Włoch.

Giną zabytki na Pomorzu

Około jedna trzecia pałaców i dworów w Pomorskiem popada w ruinę. Większość obiektów ma właścicieli, którzy nie radzą sobie z utrzymaniem ich właściwego stanu. Są jednak i pozytywne przykłady dawnych rezydencji, które odzyskują świetność.

Makieta grodu w Poznaniu

Poznań ma kolejną atrakcję turystyczną. W podziemiach kościoła Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła otwarto makietę Grodu Pierwszych Piastów. Prezentacji zabudowań i scen z życia ludzi towarzyszy opowieść o historii grodu, ubarwiona licznymi efektami specjalnymi. Pokaz rozpoczyna wschód słońca nad grodem, a nad zabudowaniami pojawia się mgła.

Cerkiew Bojańska w Sofii znowu dostępna

Po zakończeniu trwającej ponad dwa lata restauracji w czwartek ponownie otwarto dla zwiedzających Cerkiew Bojańską w Sofii. To jeden z najdoskonalszych i najlepiej zachowanych zabytków sztuki średniowiecznej w Bułgarii.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 następna
Ilość wyświetleń: 1789
WOJEWÓDZTWA

DOLNOŚLĄSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, LUBELSKIE, LUBUSKIE, ŁÓDZKIE, MAŁOPOLSKIE, MAZOWIE,CKIE, OPOLSKIE, PODKARPACKIE, PODLASKIE, POMORSKIE, ŚLĄSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE, WIELKOPOLSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE
W POLSCE DODAJ STRONĘ
NA ŚWIECIE DODAJ STRONĘ
Ciekawe miejsca( nad morzem, nad jeziorami, na nizinach, w górach ), na weekend, agroturystyka, hotele, pensjonaty, ośrodki, schroniska, biura podróży
Ciekawe miejsca, warto wiedzieć, podróże, na weekend, wyprawy, noclegi, biura podróży