:: Strona główna :: :: Kontakt ::
:: TAM WARTO BYĆ
:: NIEZWYKŁE MIEJSCA
:: NA WEEKEND
:: NIECO DALEJ
:: WYDARZENIA
:: FOTOGRAFIA
:: ZDROWIE I URODA
:: NA ROWERZE
:: NA NARTY
:: WARTO WIEDZIEĆ


Kraków

Miasto średniowiecznych murów i pamiątek historycznych, które spotykamy na każdym kroku, niezliczonej ilości zabytków, muzeów,...


Roztocze

Ta najbardziej malownicza kraina Wyżyny Lubelskiej zachęca zwłaszcza do pieszych wędrówek i rowerowych wypraw. Roztocze obfituje...
OFERTY WIĘCEJ OFERT


Wyspa BORNHOLM

Bornholm duńska wyspa na Morzu Bałtyckim. Postrzępione urwiska skalne i wspaniałye białe plaże....


Fiordy i Oslo

Wycieczka 4 dniowa.

Oslo i wspaniałe Fiordy....
HOTELE WIĘCEJ HOTELI


EXPLORIS Ośrodki Szkoleniowo - Wypoczynkowe

Exploris to jedna z największych sieci oferujących bazę szkoleniowo-wypoczynkową w Polsce. ...


Hotel Dorrian ***

Hotel Dorrian *** jest położony zaledwie 500 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich. ...
Tapety
ZOBACZ !!!

Galeria Fotografii
NAJNOWSZE KOMENTARZE
U nas nie może być protestów
ROZTOCZE tylko rowerem
W Tunezji już ponad 25 stp [1]
WARTO WIEDZIEĆ


Hotele - rezerwacja Last Minute

Ogólnopolski serwis rezerwacyjny 4hotele.pl daje możliwość przeglądnięcia i porównania ofert oraz zarezerwowania przeszło 600 najlepszych polskich hoteli oraz ponad 30 000 obiektów z całego świata. W naszej ofercie czeka na Państwa cała rzesza różnego rodzaju obiektów, od malutkich, przytulnych pensjonatów, przez nowoczesne obiekty SPA aż po największe, najlepsze polskie i zagraniczne hotele.
Księgarnia
URLOP ONLINE


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach podaj swój e-mail:Bilety lotnicze rezerwuj wcześniej

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Każdy ciepły wiosenny dzień obwieszcza radośnie, że do wakacyjnego urlopu pozostaje coraz mniej czasu. Wiele osób, na miejsce wypoczynku decyduje się dotrzeć samolotem. Poniższy artykuł jest próbą stworzenia swoistego poradnika, zawierającego podstawowe zasady i wskazówki, które pomogą w minimalizacji kosztów związanych z lotem oraz podpowiedzą na co zwrócić uwagę podczas rezerwacji.

Piknik z laptopem

Zbliża się sezon weekendowych wyjazdów za miasto. Rowerowe czy piesze wycieczki będą chwilami relaksu na wagę złota. Sporo osób nie wyobraża sobie jednak rozstania z komputerem nawet na jeden dzień, a co dopiero weekend. Zatem, odpowiedni plecak, kryjący w sobie wirtualny świat komputera, to podstawa takiej wyprawy.


Paszport kiedy jest potrzebny?

Od 1 maja 2004 r. mozemy podrózowac po krajach Unii Europejskiej na podstawie dowodu osobistego. Jednak czasami zapominamy, ze podstawowym dokumentem uprawniajacym do przekraczania granicy i pobytu poza Polska jest paszport. Bez waznego paszportu nie wjedziemy np. do Szwajcarii, Rosji, Egiptu, czy Turcji.


Jaki rower wybrać?

Wiosenne rowerowe przejażdżki są znakomity relaksem i doskonale służą zdrowiu. Jeżeli mamy rower najwyższa pora pomyśleć o jego przygotowaniu do sezonu. Chociaż samodzielne proste naprawy rowerów są dla wielu osób prawdziwą przyjemnością to jednak najlepiej dokonać ich w odpowiednim warsztacie.

Koniec z reklamami biletów lotniczych za złotówkę

W czasie jednego z ostatnich badań przewoźników i biur podróży przeprowadzonych przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów najwięcej zastrzeżeń wzbudziły nierzetelne prezentacje cen na ich stronach internetowych. Dlatego jeszcze przed wakacjami wprowadzone zostaną nowe regulacje prawne, które zmuszą przewoźników lotniczych do rzetelnego i jasnego informowania ile rzeczywiście podróżni mają zapłacić za bilet.

1 2 3 następna
Ilość wyświetleń: 4167
WOJEWÓDZTWA

DOLNOŚLĄSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, LUBELSKIE, LUBUSKIE, ŁÓDZKIE, MAŁOPOLSKIE, MAZOWIE,CKIE, OPOLSKIE, PODKARPACKIE, PODLASKIE, POMORSKIE, ŚLĄSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE, WIELKOPOLSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE
W POLSCE DODAJ STRONĘ
NA ŚWIECIE DODAJ STRONĘ
Ciekawe miejsca( nad morzem, nad jeziorami, na nizinach, w górach ), na weekend, agroturystyka, hotele, pensjonaty, ośrodki, schroniska, biura podróży
Ciekawe miejsca, warto wiedzieć, podróże, na weekend, wyprawy, noclegi, biura podróży