EXPLORIS Ośrodki Szkoleniowo – Wypoczynkowe

Exploris to jedna z największych sieci oferujących bazę szkoleniowo-wypoczynkową w Polsce. Zajmujemy się przygotowaniem i animacją wypoczynku zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Dla naszych Klientów mamy zawsze mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Dodatkowo posiadamy szeroką ofertę skierowaną do firm i korporacji obejmującą m.in.: szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne i motywacyjne.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 22 ośrodki z ponad 2000 miejsc noclegowych . Wszystkie ośrodki położone są w najpiękniejszych i najciekawszych zakątkach kraju. Wiele w znanych kurortach i miejscowościach typowo letniskowych m.in. w: Jastarni, Ustroniu Morskim, Karpaczu, Szczyrku, Krynicy Zdroju, Kazimierzu Dolnym, Borkowie, Piaskach. Kilka też, w okolicach miast będących centrami finansowo-inwestycyjnymi: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie.

Większość naszych obiektów z pewnością zaskoczy, nawet najbardziej wymagających z Państwa, swoją rozbudowaną ofertą dodatkową: Centrum Wellness & SPA, Gabinetem Odnowy Biologicznej, basenem, sauną, siłownią i solarium oraz boiskami sportowymi i kortami tenisowymi. Ośrodki Exploris dysponują również wypożyczalniami sprzętu sportowego m.in.: rowerów, łodzi i żaglówek. Do Państwa dyspozycji są także dobrze przygotowane i wyposażone zaplecza konferencyjne. Jako organizator wyjazdów firmowych proponujemy zróżnicowany pakiet programów fakultatywnych.

Dokładamy wszelkich starań by nasi Goście czuli się u nas wyjątkowo i chętnie do nas wracali. Serdecznie zapraszamy do sieci Ośrodków Exploris.

EXPLORIS Ośrodki Szkoleniowo – Wypoczynkowe
01-402 Warszawa, Erazma Ciołka 6
Polska
tel: 22 691 34 00, fax: 22 876 08 48

Szczegółową ofertę ośrodków znajdziecie Państwo na stronie www.exploris.pl

archiwum

  Velo Baltica